Umiejscowiona w alternatywnej rzeczywistości matriarchalnej Azji roku 1900, steampunkowa opowieść z elementami art-deco. „Monstressa” to historia nastolatki próbującej radzić sobie z wojenną (…)
„Monstressa” powraca.
Drugi tom niesamowicie wciągającej i oszałamiającej wizualnym mariażem art-deco, steampunku i mangi sagi autorstwa Marjorie Liu i Snay Takedy.
Zdecydowanie jedna z (…)
Uciekając przed tajemnicami z przeszłości i wyzwaniami teraźniejszości, Maiko szuka schronienia w neutralnym mieście Pontus. Niestety to, co wydawało się z początku idealnym azylem, szybko (…)
Niebezpieczny spisek zagraża całemu światu. Kippa, musi zmierzyć się z własnymi demonami. Maika i Corvin przedzierają się przez ogarniętą pożogą krainę. Zbliża się wojna. Wojna, której nikt nie (…)
Kontynuacja wielokrotnie nagradzanej sagi fantasy autorstwa Marjorie Liu i Sany Takedy. Wojna zbliża się wielkimi krokami. Przed Maiką najtrudniejsze wybory.