Dzień Matki
(Mother’s Day)
Garry Marshall
‹Dzień Matki›

WASZ EKSTRAKT: 0,0 %  |
---|
Zaloguj, aby ocenić |
---|
|
Tytuł | Dzień Matki |
Tytuł oryginalny | Mother’s Day |
Dystrybutor | Monolith |
Data premiery | 13 maja 2016 |
Reżyseria | Garry Marshall |
Zdjęcia | Charles Minsky |
Scenariusz | Tom Hines, Lily Hollander, Anya Kochoff, Matthew Walker |
Obsada | Britt Robertson, Jennifer Aniston, Julia Roberts, Kate Hudson, Jason Sudeikis, Timothy Olyphant, Shay Mitchell, Christine Lakin |
Muzyka | John Debney |
Rok produkcji | 2016 |
Kraj produkcji | USA |
WWW | Polska strona |
Gatunek | komedia |
Zobacz w | Kulturowskazie |
Wyszukaj w | Skąpiec.pl |
Wyszukaj w | Amazon.co.uk |
Opis dystrybutora
Gwiazdorska obsada w pogodnej i dowcipnej komedii o wyjątkowym dniu, w którym każdy z nas czuje się dzieckiem.
Każda rodzina obchodzi Dzień Matki na swój sposób. Jedni w podniosłej i uroczystej atmosferze, inni na luzie i ze śmiechem, ale wszyscy przede wszystkim z miłością. Garry Marshall – fachowiec od opowiadania o uczuciach z humorem – przedstawia cztery rodziny, których losy splotą się w tym wyjątkowym dniu.
SANDY – mąż zostawił ją dla młodszej, a ona robi co może, by udowodnić sobie, że jest lepszą matką dla swoich dzieci niż nowa, fajna macocha.
MIRANDA – całkowicie poświęciła się karierze i choć została gwiazdą, czegoś jej jednak brakuje. Wkrótce niespodziewany gość wywróci jej życie do góry nogami.
JESSE – jej stosunki z matką są dalekie od ideału. Niezapowiedziana wizyta rodziców grozi więc eksplozją. Ale przecież każdą bombę można rozbroić.
BRADLEY – czyli pan mama, uczy się roli samotnego rodzica dwóch córek. Sprawa nie jest prosta, bo to co dla matek jest oczywiste, dla tatusiów często pozostaje czarną magią.
Utwory powiązane