Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Zapomniałem hasła
Nie mam jeszcze konta
Połącz z Facebookiem Połącz z Google+ Połącz z Twitter
Esensja
dzisiaj: 30 maja 2023
w Esensji w Esensjopedii

Jakub Małecki

Jakub Małecki

ImięJakub
NazwiskoMałecki
Notka biograficzna
Jakub Małecki – rocznik 1982, absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, pracuje jako doradca finansowy, od dwóch lat usiłuje pisać doktorat z funduszy hedgingowych.
Stara się tworzyć miejską prozę niesamowitą, lekko nienormalną, lekko religijną. Dotychczas publikował w „Science, fiction, fantasy i horror”, „Nowej Fantastyce” i „Magazynie Fantastycznym”. Jego „Opowieść oszusta” znalazła się w książkowym zbiorze opowiadań grozy pod tytułem„Trupojad. Nie ma ocalenia” wydawnictwa Red Horse. Niebawem, w antologii Fabryki Słów poświęconej tematyce nawiedzonych domów ukaże się jego tekst pt. „Orth”.
Kocha rodziców, swoją dziewczynę, czekoladowe batony i kurczaki z rożna. Lubi literaturę, która rozdziera mu duszę, ma ambicje do tworzenia takiejże. Miał w planach zostanie strong-manem, ale wyszło jak wyszło. „Błędy” to jego pierwsza książka, ale zarzeka się, że nie ostatnia.
Teksty w Esensji
Książki – Recenzje      
Joanna Kapica-Curzytek ‹Wydarzyło się na odwrót›

Dominika Cirocka ‹Chichot losu›

Artur Chruściel ‹Bez zwierciadła›


Książki – Publicystyka      
Sławomir Grabowski, Agnieszka Hałas, Joanna Kapica-Curzytek, Marcin Mroziuk, Joanna Słupek ‹Do księgarni marsz: Wrzesień 2021›

Książki – Wieści      Utwory powiązane
Autor (37)       [rozwiń]

Tłumaczenie książek (33)       [rozwiń]


Komentarze

Dodaj komentarz

Imię:
Treść:
Działanie:
Wynik:

Dodaj komentarz FB

Copyright © 2000-2023 – Esensja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą redakcji magazynu „Esensja”.