Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Zapomniałem hasła
Nie mam jeszcze konta
Połącz z Facebookiem Połącz z Google+ Połącz z Twitter
Esensja
dzisiaj: 27 marca 2023
w Esensji w Esensjopedii

Wydawnictwo TELBIT

Wydawnictwo TELBIT

Adres01-797 Warszawa, ul. Powązkowska 13b
Tel.+22 633-36-49
Fax+22 633-36-49
WWW
Opis wydawcy
ze strony organizatora
Działające od trzynastu lat Wydawnictwo TELBIT jest firmą rodzinną.
Na czele firmy stoi jej założycielka, Zofia Wereszczyńska-Ołdakowska, osoba dynamiczna i twórcza, dobry duch Wydawnictwa. Jej nieustępliwość, siła charakteru oraz honorowe podejście do kontrahentów i pracowników sprawiają, że firma mimo piętrzących się przed wydawcami przeciwności nie tylko nadal istnieje, ale dynamicznie rozwija się, wprowadzając każdego roku na rynek nowe publikacje i konsekwentnie zwiększając swoje udziały w rynku.
Współautorem zarówno pomysłu założenia firmy jak i animatorem licznych inicjatyw, jest syn Redaktor Naczelnej – Michał Wereszczyński. Oboje z Matką stworzyli przez trzynaście lat istnienia Wydawnictwa jego filozofię, styl i linię. Trzy lata temu do zespołu dołączyła Anna Wereszczyńska, córka, która odpowiada za promocję i PR Wydawnictwa.
TELBIT od początku działalności specjalizuje się między innymi w opracowaniu informatorów i poradników edukacyjnych. Oznacza to, że punktem honoru firmy i wszystkich jej pracowników jest przykładanie ogromnej uwagi do rzetelnego traktowania Czytelników. Przykładamy bardzo dużą uwagę do tego, aby publikowane przez nas informacje były aktualne i prawdziwe.
Do naszego zespołu dobieramy osoby odpowiednio przygotowane pod kątem zawodowym, potrafiące wnieść do pracy Wydawnictwa nowe wartości i treści, jak również godnie reprezentować je na zewnątrz. Średnia wieku pracowników oscyluje w granicach trzydziestu lat.
Jest to więc zespół młody, ale fachowy, ambitny i rozwojowy. Wszystkie pozycje Wydawnictwa charakteryzują się wyjątkowym, niepowtarzalnym stylem, dzięki czemu są rozpoznawalne na rynku wydawnictw edukacyjnych i nie tylko.
Poza działalnością wydawniczą w zakresie publikacji i dystrybucji książek, realizujemy również projekty specjalne, takie jak wysokonakładowy magazyn dla maturzystów „Czas na Studia”, akcja „Bezpłatna informacja edukacyjna”, czy współpraca z Model European Parliament.
W sierpniu 2004 r. uruchomiliśmy Polski Portal Edukacyjny Edu.info.pl. Treści publikowane w Portalu kierowane są przede wszystkim do osób poszukujących dla siebie możliwości dalszej edukacji i rozwoju osobistego: od maturzystów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych, po studentów i absolwentów uczelni. Ale również do nauczycieli, wychowawców, doradców zawodowych i wszystkich osób zainteresowanych edukacją i problematyką wyboru zawodu, uczelni, czy podnoszenia kwalifikacji.
Od kilku lat bierzemy aktywny udział w większości targów edukacyjnych, targów książki, a także w konferencjach i seminariach odbywających się w całym kraju. Wydawnictwo jest też inicjatorem nowych wydarzeń, jak np. ogólnopolskiej akcji informacyjnej dla maturzystów; obejmuje również patronaty i sponsoruje szereg edukacyjnych imprez, konkursów i konferencji.
Interesujemy się nie tylko sprawami własnej działalności, ale też problematyką całej branży, co zaowocowało w 1999 r. przyjęciem firmy w poczet członków Polskiej Izby Książki. PIK zrzeszny jest w organizacjach międzynarodowych – International Publishers Association, Federation of European Publishers oraz European Booksellers Federation. Od kwietnia 2005 r. jesteśmy również członkiem wspierającym Stowarzyszenia Nauczycieli Przedsiębiorczości i Edukacji Ekonomicznej.
W ostatnich dwóch latach Wydawnictwo TELBIT znacznie poszerzyło swoją ofertę. Planowany jest dalszy, dynamiczny rozwój firmy.
Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, i wszelką współpracę zarówno w ramach dotychczasowych specjalizacji, jak też inną. Zapraszamy do przedstawiania swoich pomysłów, projektów i propozycji.
Teksty w Esensji
Książki – Wieści      Varia – Wieści      
TELBIT, Dorożkarnia ‹Dziecięca Stolica›

Twórczość – Wieści      Komentarze

18 I 2013   14:16:07

Ostrzegam wszystkich przed współpracą z tym wydawnictwem - to firma, która nie płaci swoim współpracownikom wbrew podpisanej umowie! Czyli po prostu - złodzieje...

Dodaj komentarz

Imię:
Treść:
Działanie:
Wynik:

Dodaj komentarz FB

Copyright © 2000-2023 – Esensja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą redakcji magazynu „Esensja”.