Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Zapomniałem hasła
Nie mam jeszcze konta
Połącz z Facebookiem Połącz z Google+ Połącz z Twitter
Esensja
dzisiaj: 4 października 2023
w Esensji w Esensjopedii

Luna Music

Luna Music

Adres53-031 Wrocław, ul. Partynicka 47
Tel.+48 71 783 61 49-50
Fax+48 71 783 61 49-50
WWW
Opis wydawcy
ze strony wydawnictwa:
Luna Music powstała w 1996 roku. Obecnie jest jednym z największych niezależnych wydawnictw muzycznych w Polsce. Staramy się promować najlepszych artystów. Doceniamy dokonania artystyczne nacechowane szczególną oryginalnością i odwagą twórczą. Wspieramy aktywną działalność koncertową muzyków i poszukiwanie przez nich rozwiązań nieoczywistych. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz gatunków muzycznych: rock, pop, funk, reggae, blues, muzyka klubowa, piosenka poetycka i aktorska, jazz czy muzyka poważna.
Zdajemy sobie sprawę z bogactwa oferty i z olbrzymiej konkurencji na rynku muzycznym. Dlatego wysoko ustawiona poprzeczka – zarówno w wyrazie artystycznym, jak i formie edytorskiej – stanowi o sile i jest atutem naszych wydawnictw. Współpracujemy z gwiazdami największego formatu o ugruntowanej już pozycji, jak również podejmujemy decyzje o wydaniu i lansowaniu płyt artystów stojących u progu kariery.
Ze szczególną uwagą popularyzujemy muzyków wrocławskich. Dążymy do tego, by marka Luny stała się dla Wrocławian oraz lokalnej sceny muzycznej synonimem wydawnictw wysokiej jakości, jak również lojalności i zaangażowania wobec promowania wyjątkowych postaci świata muzyki i ich ambitnych działań artystycznych, jakie mają miejsce we Wrocławiu.
Teksty w Esensji
Muzyka – Wieści      Komentarze

Dodaj komentarz

Imię:
Treść:
Działanie:
Wynik:

Dodaj komentarz FB

Copyright © 2000-2023 – Esensja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą redakcji magazynu „Esensja”.