Battlefield 4: Odliczanie do wojny
(Battlefield 4: Countdown to War)
Peter Grimsdale
‹Battlefield 4: Odliczanie do wojny›

Peter Grimsdale
Opis wydawcy
Ciemność. Dwadzieścia stopni poniżej zera. Tajny agent CIA Laszlo Kovic na północnokoreańskiej granicy dowodzi połączoną chińsko-amerykańską misją. Sprawy przybierają zły obrót. Chińscy przewodnicy nagle się ulatniają, a Amerykanie – z wyjątkiem Kovica – giną.
Kiedy Kovic dociera do bazy CIA w Szanghaju, jego cudowne ocalenie zaczyna budzić podejrzenia przełożonych. Oskarżony o zdradę szuka odpłaty. Podczas misji stracił wielu przyjaciół.
Montuje własny zespół, w skład którego wchodzą członkowie chińskiego podziemia – haker, złodziej ekspert oraz były strzelec olimpijski. Z ich pomocą Kovic wkrótce odkrywa spisek, sięgający do najwyższych szczebli rządowych – zarówno w Ameryce, jak i w Chinach.
Spisek, który może pogrążyć świat w kolejnej wojnie…
Inne wydania
Utwory powiązane
Książki
