Dołącz do nas na Facebooku

x

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Zapomniałem hasła
Nie mam jeszcze konta
Połącz z Facebookiem Połącz z Google+ Połącz z Twitter
Esensja
dzisiaj: 22 stycznia 2022
w Esensji w Esensjopedii

Johnny Depp szuka źródła młodości

Esensja.pl
Esensja.pl
W sieci pojawiły się dwie nowe fotki z przygotowywanych „Piratów z Karaibów 4: Na nieznanych wodach”. Nie ma sensacji – Jack Sparrow wygląda jak Jack Sparrow, a Hector Barbossa jak Hector Barbossa. Ale nie o oryginalność tu raczej chodzi… Przypominamy, że w kolejnym sequelu zabraknie Keiry Knightley i Orlando Blooma, za to pojawi się Penelope Cruz, a Jack Sparrow będzie szukał – podobnie jak Hugh Jackman u Aronofsky’ego – źródła młodości. Premiera filmu 20 maja 2011.

Johnny Depp szuka źródła młodości

W sieci pojawiły się dwie nowe fotki z przygotowywanych „Piratów z Karaibów 4: Na nieznanych wodach”. Nie ma sensacji – Jack Sparrow wygląda jak Jack Sparrow, a Hector Barbossa jak Hector Barbossa. Ale nie o oryginalność tu raczej chodzi… Przypominamy, że w kolejnym sequelu zabraknie Keiry Knightley i Orlando Blooma, za to pojawi się Penelope Cruz, a Jack Sparrow będzie szukał – podobnie jak Hugh Jackman u Aronofsky’ego – źródła młodości. Premiera filmu 20 maja 2011.koniec
19 stycznia 2011

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię:
Treść:
Działanie:
Wynik:

Dodaj komentarz FB

Najnowsze

Hugo 2021 – laureaci

20 XII 2021

18 grudnia podczas 79 Worldconu w Washington D.C. przyznano Nagrody Hugo 2021.

więcej »

Copernicon 2021: spotkajmy się w Wirtualnym Toruniu!

5 VIII 2021

W tym roku Copernicon odbędzie się wyjątkowo w cyberprzestrzeni dzięki aplikacji Gather Town. Umożliwia ona uczestnictwo w festiwalu z dowolnego miejsca na świecie bez utraty unikalnej atmosfery konwentu fantastyki oraz stworzenie wrażenia faktycznej bliskości z innymi uczestnikami.

więcej »

Nebule 2020 przyznane

6 VI 2021

W sobotę 5 czerwca ogłoszono laureatów nagrody Nebula za rok 2020.

więcej »
Copyright © 2000- – Esensja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą redakcji magazynu „Esensja”.