Dołącz do nas na Facebooku

x

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Zapomniałem hasła
Nie mam jeszcze konta
Połącz z Facebookiem Połącz z Google+ Połącz z Twitter
Esensja
dzisiaj: 19 października 2021
w Esensji w Esensjopedii

Komiksy

Magazyn CCX

Podręcznik

Kulturowskaz MadBooks Serialomaniak.pl Skapiec.pl

Nowości

komiksowe

więcej »

Zapowiedzi

komiksowe

więcej »

Komiks „Age of Conan” w magazynie dla mężczyzn

Esensja.pl
Esensja.pl
Do najnowszego numeru magazynu dla mężczyzn „Logo” dołączony został komiks „Age of Conan: Hyborian Adventures”, który promuję grę pod tym samym tytułem.

Komiks „Age of Conan” w magazynie dla mężczyzn

Do najnowszego numeru magazynu dla mężczyzn „Logo” dołączony został komiks „Age of Conan: Hyborian Adventures”, który promuję grę pod tym samym tytułem.
„Age of Conan: Hyborian Adventures” to gra z gatunku MMOcRPG (Massively Multiplayer Online computer Role Playing Game) osadzona w uniwersum stworzonym przez Roberta E. Howarda. Akcja gry została umieszczona w czasie bezpośrednio po wydarzeniach znanych z książki „Godzina Smoka”. Jednym z elementów promocji „Age od Conan” jest komiks, nad którym pracowali scenarzyści Scott Allie i Timothy Truman, rysownicy Cary Nord i Tone Rodriguez oraz założyciel firmy Funcom (która wyprodukowała grę) Gaute Godager. W tym miesiącu komiks został dołączony do magazynu dla mężczyzn „Logo”.
W sieci dostępna jest za darmo pełna wersja komiksu w języku angielskim.
koniec
2 października 2008

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię:
Treść:
Działanie:
Wynik:

Dodaj komentarz FB

Najnowsze

Premiera filmu „W Centrum Komiksu” podczas 18. Millennium Docs Against Gravity

26 VIII 2021

Kultowe Centrum Komiksu jest dobrze znane wszystkim miłośnikom komiksów. To wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, jego właściciele oraz stali bywalcy i bywalczynie doczekali się filmu dokumentalnego. „W Centrum Komiksu” (Comic Book Shop) Macieja Bieruta będzie miało swoją światową premierę podczas festiwalu Millennium Docs Against Gravity.

więcej »

Copernicon 2021: spotkajmy się w Wirtualnym Toruniu!

5 VIII 2021

W tym roku Copernicon odbędzie się wyjątkowo w cyberprzestrzeni dzięki aplikacji Gather Town. Umożliwia ona uczestnictwo w festiwalu z dowolnego miejsca na świecie bez utraty unikalnej atmosfery konwentu fantastyki oraz stworzenie wrażenia faktycznej bliskości z innymi uczestnikami.

więcej »

Egmont zaprasza na wyprawę tropami Bazyliszków!

18 V 2021

Wydawnictwo Egmont Polska, we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego,

z przyjemnością prezentuje pierwszy tom cyklu „Bazyliszki”. Ta komiksowa opowieść osadzona w realiach przedwojennej Warszawy jest zaproszeniem do barwnego świata lat 30. To historia o mieście na progu nowoczesności i o ludziach, którzy tworzyli kolorową mozaikę największej metropolii II Rzeczypospolitej. Autorem scenariusza jest Tobiasz Piątkowski, a rysunki stworzył Wiesław Skupniewicz. Oficjalna premiera: 19 maja (...)

więcej »

Polecamy

Łatwe trudnego początki

Polscy podróżnicy:

Łatwe trudnego początki
— Marcin Osuch

Kumpel Mickiewicza
— Marcin Osuch

Prototyp Zagłoby
— Marcin Osuch

Wspomnienia jak żyła złota
— Marcin Osuch

Być jak Kmicic
— Marcin Osuch

Copyright © 2000- – Esensja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą redakcji magazynu „Esensja”.