Dołącz do nas na Facebooku

x

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Zapomniałem hasła
Nie mam jeszcze konta
Połącz z Facebookiem Połącz z Google+ Połącz z Twitter
Esensja
dzisiaj: 29 marca 2023
w Esensji w Esensjopedii
WASZ EKSTRAKT:
0,0 % 
Zaloguj, aby ocenić
Wyszukaj / Kup

BookRage.org na tropie zbrodni

Esensja.pl
Esensja.pl
BookRage nie zwalnia tempa i rusza z kolejnym pakietem, zawierającym tym razem doskonałe kryminały.

BookRage.org na tropie zbrodni

BookRage nie zwalnia tempa i rusza z kolejnym pakietem, zawierającym tym razem doskonałe kryminały.
Serwis BookRage, oferujący pakiety książek w postaci elektronicznej w cenie określonej przez kupującego, wystartował 19 maja z kolejną akcją, w której podstawę stanowią książki dwojga świetnych, polskich pisarzy kryminałów: Katarzyny Bondy i Rafała Dębskiego oraz klasyczna powieść sensacyjna Johna Buchana. Pakiet będzie dostępny przez 14 dni od daty startu.
W ramach pakietu możemy więc zakupić:
WASZ EKSTRAKT:
0,0 % 
Zaloguj, aby ocenić
Wyszukaj / Kup
‹Sprawę Niny Frank› Katarzyny Bondy
Pierwsza z serii powieści o policyjnym profilerze, Hubercie Meyerze (jest to pierwotna wersja powieści wydanej również w nieco zmienionej wersji jako „Dziewiąta runa”). Profiler, przyjeżdżając do Mielnika nad Bugiem w związku z prowadzonym przez siebie śledztwem, zaczyna odkrywać tajemnice gwiazdy polskich seriali – Niny Frank, a poznając jej sekrety, próbuje stworzyć profil jej mordercy. Wkrótce okazuje się, że niemal każdy z mieszkańców sielskiej miejscowości ma swoje własne „podziemne rzeki” i wszystko tylko pozornie jest takie idylliczne jak się z początki mogło wydawać.
WASZ EKSTRAKT:
0,0 % 
Zaloguj, aby ocenić
Wyszukaj / Kup
‹Tylko martwi nie kłamią› Katarzyny Bondy
Druga część cyklu powieści o Hubercie Meyerze – profilerze policyjnym, który tym razem musi rozwikłać zagadkę śmierci „Śmieciowego Barona”, którego ciało zostało znalezione w jednej z katowickich kamienic. Wszystkie poszlaki wskazują na biznesowe porachunki, ale Hubert Meyer czuje, że sprawa może mieć związek z niewyjaśnioną sprawą sprzed siedemnastu lat.
WASZ EKSTRAKT:
0,0 % 
Zaloguj, aby ocenić
Wyszukaj / Kup
‹Krzyże na rozstajach› Rafała Dębskiego
Kontynuacja „Labiryntu von Brauna” i „Żelaznych kamieni” również dostępnych w tym pakiecie jako oferta „powyżej średniej”. Major Jacek Bzowski, przełożony głównego bohatera – Michała Wrońskiego, trafia do aresztu jako podejrzany o współpracę z grupą zorganizowaną zajmującą się fałszowaniem pieniędzy i innymi ciemnymi sprawkami. Michał ma swoje podejrzenia co do tego, kto za tym stoi trudno mu jednak cokolwiek udowodnić, szczególnie, że sam zaczyna mieć kłopoty…
WASZ EKSTRAKT:
0,0 % 
Zaloguj, aby ocenić
Wyszukaj / Kup
‹39 schodów› Johna Buchana
Klasyczna powieść z początku ubiegłego wieku sfilmowana swego czasu przez samego Alfterda Hitchcocka jako „39 kroków”, zarówno w oryginale jak i w nowym tłumaczeniu Marcelego Szpaka z posłowiem Wojciecha Orlińskiego.
Znudzenie Richarda Hannaya londyńską socjetą ma się ku końcowi gdy gdy wplątuje się on w sieć spisków, intryg szpiegowskich i morderstw u progu pierwszej wojny światowej. Gdy w jego mieszkaniu zamordowany zostaje sąsiad, Richard, podejrzewany o morderstwo, ucieka ścigany przez policję i szpiegów do swej rodzinnej Szkocji, by sam rozwikłać zagadkę.
Natomiast ci, którzy zdecydują się zapłacić powyżej aktualnej średniej ceny pakietu, tradycyjnie już, otrzymają dodatkowe pozycje:
WASZ EKSTRAKT:
0,0 % 
Zaloguj, aby ocenić
Wyszukaj / Kup
‹Florystka› Katarzyny Bondy
Hubert Meyer powraca i porzuca pracę w policji. Jednak gdy stary przyjaciel prosi go o pomoc, nie umie odmówić. Postanawia pomóc w odnalezieniu zaginionej dziewięciolatki. Okazuje się, że sprawa ma związek z bestialskim zabójstwem sprzed lat.
WASZ EKSTRAKT:
0,0 % 
Zaloguj, aby ocenić
Wyszukaj / Kup
‹Labirynt von Brauna› i ‹Żelazne kamienie›Rafała Dębskiego
Te dwie powieści gościły już na łamach BookRage. Postanowiliśmy jednak wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i przy okazji premiery w naszym serwisie trzeciej powieści z serii o Michale Wrońskim, udostępnić ponownie dwie poprzednie części.
Możliwości płatnicze, dostosowane są do potrzeb polskiego klienta. Serwis obsługuje zarówno płatności PayPal (w tym płatności kartami, także bez rejestracji konta PayPal) jak i e-przelewy za pośrednictwem systemu płatności DotPay.
W serwisie jest także możliwość przeznaczenia części płaconych za książki pieniędzy na rzecz fundacji Nowoczesna Polska. Chcielibyśmy aby ludzie mieli możliwość zrobienia przy okazji dobrego uczynku, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Zdecydowaliśmy się na Fundację Nowoczesna Polska jako instytucję pożytku publicznego której cele są nam osobiście bliskie i którą sami z chęcią, przy okazji korzystania z tego typu serwisów, byśmy wspierali. – mówi Tomasz Stachewicz, jeden z pomysłodawców serwisu.
koniec
20 maja 2014

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię:
Treść:
Działanie:
Wynik:

Dodaj komentarz FB

Najnowsze

Finaliści Nebuli 2022

8 III 2023

Ogłoszono listę finalistów nagród Nebula za rok 2021. Nagrody te przyznawane są przez Amerykańskie Stowarzyszenie Pisarzy Fantasy i SF (Science Fiction Writers of America). Razem z Nebulami poznaliśmy nominacje do nagród Bradbury’ego i Andre Norton, które choć oficjalnie nie są kategoriami Nebuli, ale przyznawane są według tych samych zasad.

więcej »

Nominacje do Nagrody im. Philipa K. Dicka 2023

15 I 2023

W czwartek 12 stycznia ogłoszono tytuły sześciu książek nominowanych do Nagrody imienia Philipa K. Dicka za rok 2022.

więcej »

Przecieki z Locusa: Grudzień 2022

1 XII 2022

W ostatnich „Przeciekach…” 2022 zapowiedź polskiego przekładu debiutu Bei Fitzgerald.

więcej »

Polecamy

Jak przewidziałem drugą wojnę światową

Stare wspaniałe światy:

Jak przewidziałem drugą wojnę światową
— Andreas „Zoltar” Boegner

Cyborg, czyli mózg w maszynie
— Andreas „Zoltar” Boegner

Narodziny superbohatera
— Andreas „Zoltar” Boegner

Pierwsza historia przyszłości
— Andreas „Zoltar” Boegner

Zobacz też

Inne recenzje

Nowy pakiet Bookrage
— BookRage

Tegoż twórcy

Roślina czy zwierzę albo ból biologa
— Beatrycze Nowicka

Polska w złych rękach
— Jakub Gałka

Z atłasem, bez atlasu
— Wojciech Gołąbowski

Copyright © 2000- – Esensja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą redakcji magazynu „Esensja”.