powrót do indeksunastępna strona

nr 03 (LXV)
kwiecień 2007

Autor
Zestaw ogłoszeń drobnych
Od czasu do czasu przychodzi taka chwila, że trzeba co nieco załatwić przy okazji wstępniaka. Miło mi więc ogłosić, że ta chwila właśnie znów nadeszła. Wstępniak dzisiejszy jest czysto roboczy, pozwolę sobie wykorzystać to miejsce na komunikację z czytelnikami.
Po pierwsze – miło mi oznajmić, że Aleja Komiksu nominowała nas do swej nagrody w kategorii „Najlepsze czasopismo promujące komiks”. Cieszymy się niezmiernie, ale nie obrazilibyśmy się, gdyby nie skończyło się tylko na nominacji. Głosować można na stronie komiks.nast.pl/nowosci/4024/Rok-2006-w-komiksie-plebiscyt. Nie musze chyba podpowiadać na kogo warto zagłosować, wiecie przecież wstępniak jakiego magazynu czytacie…
A właśnie – polecam gorąco nasz bieżący blok komiksowy. Nieskromnie dodam, że udał się jak mało kiedy. Mnóstwo recenzji, aż 5 komiksów, wywiady, relacje z WSK i danie specjalne – wizje Otto Bohatera widzianego oczyma różnych polskich rysowników (w pakiecie też recenzja albumu Gawronkiewicza i Janusza – w sumie nie powinienem chyba wspominać, bo moja).
Po drugie – nie myślcie, że kiedykolwiek wygasa nasz program pozyskiwania nowych recenzentów. Przedsięwzięcie hobbystyczne, jakim jest „Esensja” żyje właśnie z wolontariuszy, normalne jest też, że część współpracowników zmniejsza czasem swe zaangażowanie, więc wciąż potrzebujemy nowych. Nadal działa nasz program „książka do recenzji za recenzję”, czyli „Przyślij nam recenzję książkową, pozycji u nas nieomawianej, jeśli nam się spodoba, wyślemy Ci zamówioną książkę z gratisów redakcyjnych do zrecenzowania, ale i do zatrzymania dla siebie na stałe”. Jeśli chcecie zobaczyć jakie to książki, zajrzyjcie tutaj. Nie ma też przeciwwskazań, aby od recenzji jednej z pozycji z tej listy zacząć swą recenzencką aktywność.
Oczywiście inne działy też czekają na chętnych do pisania. Film, komiks (też możliwość uzyskiwania gratisów), gry… Chętnie powitamy osoby ciekawie piszące o grach komputerowych i konsolowych – tu też powinny z czasem pojawić się egzemplarze recenzenckie.
Niektórzy zauważyli zapewne, że od dłuższego czasu niewiele dzieje się w naszym dziale poezji. Nie będziemy ukrywać, że poszukujemy też osoby, która pomogłaby ten dział rozkręcić – mającej na niego pomysły, chętnej do oceniania nadesłanych wierszy i wymyślania nowych aktywności związanych właśnie z poezją. Zapraszamy – jeśli znalazłby się ktoś chętny, niech pisze na adres poezja @ redakcja.esensja.pl.
Jak zwykle zachęcam też do korespondencji. Swoją drogą jestem ciekaw, jak wiele osób czyta w ogóle ten wstępniak, kto jeszcze zagląda do magazynu, oprócz codziennego serwisu. Dajcie znać.
powrót do indeksunastępna strona

3
 
Magazyn ESENSJA : http://www.esensja.pl
{ redakcja@esensja.pl }

(c) by magazyn ESENSJA. Wszelkie prawa zastrzeżone
Rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie tylko za pozwoleniem.