Dołącz do nas na Facebooku

x

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Zapomniałem hasła
Nie mam jeszcze konta
Połącz z Facebookiem Połącz z Google+ Połącz z Twitter
Esensja
dzisiaj: 6 czerwca 2023
w Esensji w Esensjopedii

Napisz recenzję i zgarnij płyty od Morr Music!

Esensja.pl
Esensja.pl
„Esensja” oraz Morr Music zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na recenzję muzyczną. Do zdobycia płyty ufundowane przez berliński label.

Esensja

Napisz recenzję i zgarnij płyty od Morr Music!

„Esensja” oraz Morr Music zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na recenzję muzyczną. Do zdobycia płyty ufundowane przez berliński label.
rys. Maciek Ficner
rys. Maciek Ficner
Żeby ujrzeć swój artykuł na łamach naszego magazynu i powalczyć o krążki takich artystów jak Sóley czy Sin Fang należy napisać recenzję poznanej w ostatnim czasie płyty (interesują nas przede wszystkim bieżące wydawnictwa, których jeszcze w „Esensji” nie omawialiśmy) i dostarczyć do nas tekst do 31 stycznia 2012 roku. Oczywiście musi on spełniać techniczne wymogi i być najzwyczajniej dobry – jeśli przypadnie nam do gustu, zostanie wkrótce opublikowany, a po upłynięciu terminu nadsyłania prac najlepszym autorom rozdamy nagrody.
Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do nieprzyznania wyróżnień w sytuacji, gdy poziom tekstów nie będzie satysfakcjonujący.
Przypominamy, że ostateczny termin na nadsyłanie tekstów to 31 stycznia 2012. Powinny one być kierowane na adres muzyka@redakcja.esensja.pl. Nie ma żadnego limitu na ilość nadesłanych recenzji.
Zapraszamy również do odwiedzin oficjalnej strony naszego partnera – www.morrmusic.com, gdzie można sprawdzić jakich innych płyt można spodziewać się wśród przygotowanych nagród, oraz jego profilu na facebooku. Czytelników i potencjalnych autorów zachęcamy do zapoznania się z recenzjami albumów wydawanych przez artystów ze stajni Morr Music, wśród nich choćby: Sóley, Butcher The Bar, FM Belfast czy Seabear.
koniec
18 grudnia 2011

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię:
Treść:
Działanie:
Wynik:

Dodaj komentarz FB

Najnowsze

Non omnis moriar: „Odrzuty”, których chce się słuchać
Sebastian Chosiński

3 VI 2023

Muzyczna archeologia? Jak najbardziej. Ale w pełni uzasadniona. W myśl Horacjańskiej sentencji: „Nie wszystek umrę” chcemy w naszym cyklu przypominać Wam godne ocalenia płyty sprzed lat. Albumy, które dawno już pokrył kurz, a ich autorów pamięć ludzka nierzadko wymazała ze swoich zasobów. Dzisiaj studyjno-koncertowa składanka londyńskiej formacji Hawkwind.

więcej »

Nie przegap: Maj 2023
Esensja

31 V 2023

Powoli zbliżają się wakacje – co ciekawego warto spakować do waszych pleckaów i walizek?

więcej »

Pink Floyd w XXI wieku: Szlifowanie ejtisowych naleciałości
Piotr ‘Pi’ Gołębiewski

31 V 2023

W XXI wieku zespół Pink Floyd praktycznie przestał istnieć. Panowie jeśli już nagrywali, to raczej na swój rachunek, a o koncertach mowy być nie mogło. Niemniej fani niemal co roku są uszczęśliwiani kolejnymi albumami sygnowanymi nazwą zespołu. Na przykład reedycją płyty „A Momentary Lapse of Reason” z 2021 roku.

więcej »
Copyright © 2000- – Esensja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą redakcji magazynu „Esensja”.