Dołącz do nas na Facebooku

x

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Zapomniałem hasła
Nie mam jeszcze konta
Połącz z Facebookiem Połącz z Google+ Połącz z Twitter
Esensja
dzisiaj: 24 marca 2019
w Esensji w Esensjopedii

27. konkurs literacki o Złoty Syfon

KIT SŻP
Klub Integracji Twórczych „Stowarzyszenie Żywych Poetów” z Brzegu ogłasza 27. KONKURS LITERACKI O LAUR, czyli ZŁOTY SYFON STOWARZYSZENIA ŻYWYCH POETÓW BRZEG 2018.

KIT SŻP

27. konkurs literacki o Złoty Syfon

Klub Integracji Twórczych „Stowarzyszenie Żywych Poetów” z Brzegu ogłasza 27. KONKURS LITERACKI O LAUR, czyli ZŁOTY SYFON STOWARZYSZENIA ŻYWYCH POETÓW BRZEG 2018.
Regulamin
 1. Klub Integracji Twórczych „Stowarzyszenie Żywych Poetów” z Brzegu ogłasza 27. KONKURS LITERACKI O LAUR, czyli ZŁOTY SYFON STOWARZYSZENIA ŻYWYCH POETÓW BRZEG 2018
 2. Konkurs ma charakter otwarty i może wziąć w nim udział każdy, kto wypełnia warunki regulaminu.
 3. Konkurs odbędzie się w kategorii poezja. Tematyka i forma nadsyłanych prac jest dowolna.
 4. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie zestawu 5 wierszy w 3 kopiach w terminie do dnia 1 września 2018 (liczy się data stempla pocztowego) na adres:
  K.I.T. „STOWARZYSZENIE ŻYWYCH POETÓW” 
  MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W BRZEGU 
  UL. JANA PAWŁA II 5(NISZA) ·z dopiskiem: 27 KONKURS O LAUR SŻP
 5. W jury zasiądą laureaci poprzednich edycji konkursu, a laureaci tegorocznej edycji zasiądą w jury przyszłorocznej edycji.
 6. Zestawy prosimy opatrzyć godłem autora, a w osobnej kopercie oznaczonej tym samym godłem, przesłać szczegółowe dane autora.
 7. Przez godło rozumie się jakikolwiek znak graficzny, słowo, logo lub alfanumeryczny symbol maskujący właściwą tożsamość autora.
 8. Utwory nadsyłane na konkurs nie mogą być wcześniej nagradzane w innych konkursach ani publikowane w prasie literackiej, drukach zwartych, prasie ogólnopolskiej.
 9. Zgłoszenia niespełniające regulaminowych wymogów będą dyskwalifikowane.
 10. O wynikach konkursu laureaci zostaną powiadomieni listownie, internetowo, telefonicznie lub w jakikolwiek inny skuteczny sposób.
  Łączna kwota nagród do podziału przez jury wynosi nie mniej niż 2500 złotych.
 11. Wręczenie nagród, pod postacią „Złotych Syfonów” oraz wkładów pieniężnych do skarbonek-świnek, odbędzie się w trakcie 20. KONFRONTACJI LITERACKICH „SYFON”, które odbędą się w Brzegu w dnach 25-28 października 2018
 12. Laureaci A.D. 2018 Zostaną zaproszeni do prac jury w roku 2019.
 13. Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie internetowej Stowarzyszenia: WWW.zywipoeci.pl, na profilu Stowarzyszenia w serwisie facebook a także pod adresem e-mail: kit_szp@wp.pl oraz pod numerami telefonów: 693 854 745 lub 691 410 114
 14. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do nieodpłatnej publikacji nagrodzonych i wyróżnionych tekstów oraz tekstów wybitnie nienagrodzonych.
koniec
24 czerwca 2018
Klub Integracji Twórczych „Stowarzyszenie Żywych Poetów”
49-300 Brzeg, Rynek-Ratusz, Galeria BCK
tel. +48 77 416 02 30

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię:
Treść:
Działanie:
Wynik:

Dodaj komentarz FB

Najnowsze

Poznań Fantastyczny po raz szósty: AMU.NET.100
Wydawnictwo Miejskie Posnania

18 II 2019

Szósta edycja konkursu na opowiadanie „Poznań Fantastyczny” została ogłoszona. Tym razem w temacie konkursu nawiązujemy do 100. rocznicy utworzenia w Poznaniu Uniwersytetu.

więcej »

Nasłuchiwanie: Niepodległość
Polskie Radio

13 VII 2018

Trójka i Teatr Polskiego Radia ogłaszają konkurs na dramat radiowy „NASŁUCHIWANIE: NIEPODLEGŁOŚĆ”. Wyróżnione słuchowiska zastaną zaprezentowane jeszcze w tym roku na antenie Programu 3. Teksty konkursowe można nadsyłać do 30 września 2018 roku.

więcej »

10. Konkurs Na Zbór Wierszy Imienia Scherffera Von Scherferstein
KIT SŻP

23 VI 2018

Klub Integracji Twórczych „Stowarzyszenie Żywych Poetów” z Brzegu ogłasza 10. KONKURS NA ZBÓR WIERSZY. Konkurs ma charakter otwarty i może wziąć w nim udział każdy, kto zastosuje się do regulaminu. Nie ma ograniczeń wiekowych.

więcej »

Polecamy

Zobacz też

Tegoż autora

KIT SŻP
— 10. Konkurs Na Zbór Wierszy Imienia Scherffera Von Scherferstein

Klub Integracji Twórczych „Stowarzyszenie Żywych Poetów”
— 3 konkursy literackie

Copyright © 2000- – Esensja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą redakcji magazynu „Esensja”.