Dołącz do nas na Facebooku

x

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Zapomniałem hasła
Nie mam jeszcze konta
Połącz z Facebookiem Połącz z Google+ Połącz z Twitter
Esensja
dzisiaj: 20 września 2020
w Esensji w Esensjopedii

Zapraszamy do współtworzenia wywiadu z Krzysztofem Piskorskim

Esensja.pl
Esensja.pl
Krzysztof Piskorski, autor trylogii „Opowieść piasków”, dylogii” Zadra” i niedawnej „Krawędzi czasu” czeka na Wasze pytania.

Esensja

Zapraszamy do współtworzenia wywiadu z Krzysztofem Piskorskim

Krzysztof Piskorski, autor trylogii „Opowieść piasków”, dylogii” Zadra” i niedawnej „Krawędzi czasu” czeka na Wasze pytania.
Wspólnie z Agencją Wydawniczą Runa zapraszamy do współtworzenia wywiadu z Krzysztofem Piskorskim. Pretekstem będzie niedawno wydana „Krawędź czasu”, ale oczywiście można sięgać do wcześniejszych dzieł autora – „Opowieści piasków”, czy „Zadry”, dzięki którym Piskorski otrzymał nagrodę Europejskiego Stowarzyszenia Science Fiction (ESFS) dla najbardziej obiecującego młodego twórcy – Encouragement Award.
Propozycje pytań możecie wpisywać w komentarzach do tego tekstu, bądź wysyłać do nas mailem na adres ksiazki@redakcja.esensja.pl. Czekamy na nie do 10 czerwca 2011 roku.
W „Esensji” nieraz pisaliśmy o twórczości Krzysztofa Piskorskiego:
koniec
31 maja 2011

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię:
Treść:
Działanie:
Wynik:

Dodaj komentarz FB

Najnowsze

Top Marka 2019 - Sukces Esensji!
Esensja

2 XI 2019

Esensja znalazła się na drugim miejscu piszących o książkach portali internetowych w kraju!

więcej »

Silmaris wiosenny, czyli #12

26 III 2019

Wiosna – czas kwitnienia, ciepła, nowych planów i nowych nadziei. Wiosenne wydanie „Silmarisa” – mamy nadzieję – przyniesie Wam kilka chwil odpoczynku od problemu globalnego ocieplenia, zamieszania związanego z rokiem wyborczym czy też po prostu od trosk dnia codziennego.

więcej »

Zimowe wydanie „Silmarisa”, czyli #11

31 XII 2018

Zimowe wydanie „Silmarisa” co prawda nie wpłynie na temperatury otoczenia, nie zlikwiduje mrozów — o ile one nadejdą i zagoszczą na dłużej — ale chociaż trochę rozgrzać szare komórki powinno. Rozweselić czytających także powinno, bo jak zwykle skomponowaliśmy zawartość według staropolskiego „jeden do Sasa, drugi do Lasa”. Zawarta w porzekadle sugestia, iżbyśmy mieli wykłócać się o treści i kolejności, ani trochę nie odpowiada prawdzie. Dyskusje — tak. Przepychanki — nie wśród Koleżanek (...)

więcej »
Copyright © 2000- – Esensja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą redakcji magazynu „Esensja”.