Studencka Sesja Naukowa: „Czas Reklamy”Daniel Gizicki, Tomasz Kontny Sekcja Reklamy Koła Naukowego Językoznawców wraz z Instytutem Języka Polskiego Uniwersytetu Śląskiego oraz Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Filologicznego organizują Studencką Sesję Naukową pt.: „Czas reklamy”.
Daniel Gizicki, Tomasz KontnyStudencka Sesja Naukowa: „Czas Reklamy”Sekcja Reklamy Koła Naukowego Językoznawców wraz z Instytutem Języka Polskiego Uniwersytetu Śląskiego oraz Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Filologicznego organizują Studencką Sesję Naukową pt.: „Czas reklamy”. Celem sesji jest przede wszystkim rozważenie problemów współczesnej komunikacji perswazyjnej i roli reklamy we współczesnej kulturze, a także integracja studenckich kół naukowych działających na różnych wydziałach Uniwersytetu Śląskiego i na innych uczelniach katowickich, m.in. Akademii Sztuk Pięknych. Konferencja będzie się składała z czterech części: -części konferencyjnej, czyli prezentacji referatów -części dyskusyjnej - panel dyskusyjny z udziałem zaproszonych gości: Joanny Pietrzyby-Waszczak z TV-Katowice, Jarosława Gibasa z Gazety Wyborczej, Krzysztofa Łęckiego i Jacka Warchali z Uniwersytetu Śląskiego -części pokazowej - pokazy prac dyplomowych studentów wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz biennale prac reklamowych studentów katowickiej Akademii Sztuk Pięknych. -części towarzyszącej: występy kabaretów - Kabaret To Za Duże Słowo i Bustrofedon oraz zespołu muzycznego – Lefleur Obrady toczyć się będą na Wydziale Filologicznym UŚ, pl. Sejmu Śląskiego 1, sala Rady Wydziału; panel i występy kabaretów oraz zespołu muzycznego odbędą się w teatrze Gugalander (czwartek 29.04, początek godz. 20.00). ![]() 28 kwietnia 2004 Informacje o sesji oraz aktualności uzyskać można na stronie internetowej: www.czasreklamy.w.pl |
To już pewne! Tegoroczna, już 12. edycja Copeniconu odbędzie się stacjonarnie w Toruniu w dniach 16-18.09.2022 i to w zupełnie nowej odsłonie organizacyjnej. Dzięki działaniom crowfundingowym sami będziemy mogli zadecydować, na jaką skalę będziemy cieszyć się atrakcjami konwentu. Sprzedaż biletów ruszy już niebawem.
więcej »Polska Fundacja Fantastyki Naukowej już w najbliższą sobotę inauguruje cykl spotkań literacko-naukowych „Fantastyka i Futurologia”.
więcej »Wkrótce nakładem Wydawnictwa IX ukaże się antologia „24.02.2002”. Całkowity zysk z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie organizacji Mission Proliska niosącej pomoc ukraińskim cywilom w obszarach objętych działaniami wojennymi.
więcej »GSB – Etap 21: Stożek - Ustroń
— Marcin Grabiński
GSB – Etap 20: Węgierska Górka – Stożek
— Marcin Grabiński
GSB – Etap 19: Hala Miziowa – Węgierska Górka
— Marcin Grabiński
GSB – Etap 18: Markowe Szczawiny – Hala Miziowa
— Marcin Grabiński
GSB – Etap 17: Hala Krupowa – Markowe Szczawiny
— Marcin Grabiński
GSB – Etap 16: Skawa – Hala Krupowa
— Marcin Grabiński
GSB – Etap 15: Turbacz – Skawa
— Marcin Grabiński
GSB – Etap 14: Krościenko nad Dunajcem - Turbacz
— Marcin Grabiński
GSB – Etap 13: Przehyba – Krościenko nad Dunajcem
— Marcin Grabiński
GSB – Etap 12: Hala Łabowska - Przehyba
— Marcin Grabiński
Na marginesie scenariusza #1
— Daniel Gizicki
Na północy krew z rozbitych czaszek bucha
— Daniel Gizicki
Letnie dni
— Daniel Gizicki
Narkotyki i poszukiwania
— Daniel Gizicki
Wspaniały komiks!
— Daniel Gizicki
Młodociani turpiści?
— Daniel Gizicki
Czy na sali jest korekta?
— Daniel Gizicki
Wojny robotów
— Daniel Gizicki
Dla fanów Naruto
— Daniel Gizicki
Uwaga, kiepścizna!
— Daniel Gizicki